První příspěvek – Na úvod

Jak začít?……ehm…..Ahoj! Vítejte na stránkách HnilDyTV.cz a dovolte, abych Vás hned ze začátku vtáhnul do děje svého příběhu. Již druhým rokem si pohrávám se slovíčkem „kultura“. Definice tohoto slova se mi nadmíru líbí už jen proto, že se pod ním dá představit téměř cokoli. Jednou z mých nejoblíbenějších činností je pozorovat lidi. Z vlastních zkušeností proto vím, jak člověk dokáže být neuvěřitelně kreativní bytost.

Sám píši knihy, dívám se na svět objektivem svého fotoaparátu a snažím se vytvořit dílo, které by mělo pro společnost smysl. Vždy jsem se k tomu chtěl naučit hrát na klavír, ale mé ruce slouží jen proto, aby svíraly fotoaparát a nebo propisku. Nebylo mi dáno a obdivuji každého, kdo dokáže hrát na tento či jiný hudební nástroj. Vždycky mě proto velmi mrzelo, když jsem poznal skutečně talentovaného člověka, který svůj, ať hudební, či jiný koníček, opustil kvůli nedostatku motivace.

Někdy se totiž můžete ocitnout v bodě, kdy vám situace nedovoluje nadále rozvíjet svůj talent, a může se proto stát, že to, co vám jde nejlépe, budete nuceni opustit. Tomu se v HnilDy TV snažíme zabránit a vytvořit tak společnými silami skutečně smysluplné dílo.

Marek Hnila

 

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »