Talenti naživo v Olomouci

Až jednou takhle budete mít čas a nebudete mít nic na práci…..Udělejte si výlet do Olomouce. Na nadcházející dny pro vás máme skvělé hudební tipy. A přespolním vřele doporučujeme si kvůli nim udělat malý výlet. Ve čtvrtek 24. 11. od 19:00 pořádá Divadlo na cucky další oblíbené setkání písničkářů, kterého se bude účastnit i Venika Hartlyn, talentovaná mladá zpěvačka, která je mimo jiné i budoucí členkou naší databáze talentů. Přesvědčte se k návštěve akce poslechem její písně Soulfriend.

      Soufriend - Venika Hartlyn

Co jiného dodat? Na zbytek se přijďte podívat sami. Venika Hartlyn – naživo – 24.11. v Divadle na cucky od 19:00.

Druhou akcí jednoho z “našich talentů” je koncert orchestru Mladá krev v pondělí 28. 11. od 18 hodin ve věhlasném Jazz Tibet Clubu. S orchestrem ZUŠ “Žerotín” Olomouc zazpívá David Mareček, který je členem naší databáze již od spuštění projektu. Tentokrát bude zpívat spolu s Eliškou Zbožínkovou a Leonou Vyhnálkovou převzaté písně od popu přes electroswing až po r’n’b s doprovodem našlapaného orchestru založeného na dechových nástrojích a klasické sestavě bicích, klavíru, baskytary a kytary.

      The Song of the Loneliest Night - David Mareček

Zapište si tedy do diářů, kalendářů a mobilů: Venika Hartlyn 24. 11. v 19:00 v rámci sedmnáctého Open Micu na cucky v Divadle na cucky a 28. 11. od 18:00 David Mareček na koncertě Mladé krve v Jazz Tibet Clubu. Těšte se! Je na co!

 

Venika Hartlyn                 Bob Dylan rocks!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »